İmamoğlu Çivi Tel

Çivi,tel, su deposu ve yapı kimyasalları imalatı
Takipçiler2
Kuruluş yılı: 1975
Çalışanlar:
Kategori : İnşaat/ Demir Çelik/
1975 yılında aile şirketi olarak yola çıkan firmamız İmamoğlu A.Ş. adı altında nalburiye ve hırdavat malzemeleri satışı ile başlayan ticari hayatımız perakendeciliğin verdiği tecrübe ile üretim sektörüne adım atmamızı sağlamıştır.1989 yılında Sinop’un Boyabat ilçesinde inşaat çivisi üretimi ile sanayiciliğe adım atan firmamız, devamında tavlı tel, saman teli, yağlı balya teli gibi ürünleri de üreterek üretim alanlarını genişletmiştir.

Yeni bir ruh, yeni bir ekip ve yeni bir vizyon ile yoluna devam eden firmamız yukarıda belirtilen üretimlerine 2005 yılında polietilen su depolarını da ekleyerek sektöründe ürün gamını arttırmıştır.

İmamoğlu A.Ş, yenilenmiş üretim alt yapısı ve geçmişten gelen tecrübesi ile yenilikçi ürünleri pazara sunarak, ürün yelpazesini hem üretim hem de tedarik anlamında genişleterek var olmayı hedeflemiştir. Bu kapsamda 2009 yılında İmpor markası altında Isı Yalıtım Ürünleri ve İmpor Yapı Kimyasalları ürünleri ile üretim tesislerine yenilerini ekleyerek yalıtım sektöründe yerini almıştır.

Your trade requests are welcom 24/7