Antik Ahşap Mobilya Dekorasyon San. Tic. Ltd. Şti

Ahşap , Mobilya , mobilya sektöründe modern, şık ve çekici tasarımlarla sektörde
Takipçiler 0
Kuruluş yılı: 1998
Çalışanlar:
Biz, Antik Ahşap Mobilya Dekorasyon San. Tic. Ltd. Şti firması olarak Sinop ilinin Boyabat ilçesinde 2015 yılında %100 yerli malzeme ve işçilikle Masif Ahşap Mobilya üretimine başladık. Antik Ahşap Mobilya Dekorasyon San. Tic. Ltd. Şti firması adı altında ahşap mobilya sektöründe modern, şık ve çekici tasarımlarla sektörde hızla yerimizi alma gayreti içindeyiz.Antik Garden adı altında ülkemizde yetişen doğa harikası ağaçlardan doğal mobilyaları el emeğiyle üretiyoruz. Oturma takımları, bahçe salıncakları ve hamaklar firmamızın ana ürün gamını oluşturmaktadır. Bunların dışında müşterilerin beklentileri ve zevklerine göre özel tasarım ürünler de firmamız imalathanesinde üretilmektedir. Ahşap malzemenin doğal sıcaklığını evlerinizde ve işyerlerinizde mutluluğa dönüştürmek çalışmalarımızın ana ilkesini oluşturmaktadır.


Günceli ve gündemi yakalama arzusu ile müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız bu kapsamda da kendi sektöründe yurtiçinde ve yurtdışında düzenlenen ulusal ve uluslararası fuarlara katılarak ufkunu hep genişletme arzusundadır.


Ahşap ürünlerimizde zarafet, estetik ve el sanatının yansımalarını hissedeceğiniz ölçülerde çalışmalarımız yapmaktayız. Ürünlerimiz

Your trade requests are welcom 24/7